HUMANITÁRNÍ ORGANIZACE ADRA REAGUJE NA PANDEMII KORONAVIRU

Typ: ostatní
HUMANITÁRNÍ ORGANIZACE ADRA REAGUJE NA PANDEMII KORONAVIRU 1Humanitární organizace ADRA ve spolupráci s městem Turnov zajišťuje bezplatnou distribuci potravin a léků a další pomoc seniorům a všem potřebným, kteří z preventivních důvodů zůstávají doma a nemají možnost si nákupy zajistit jinak.

Humanitární organizace ADRA ve spolupráci s městem Turnov zajišťuje bezplatnou distribuci potravin a léků. Jedná se jak o léky volně prodejné, tak i na recept. Tato služba se poskytuje seniorům a všem potřebným, kteří z preventivních důvodů zůstávají doma a nemají možnost si nákupy zajistit jinak ( např. využít online nákupy, pomoc příbuzného). Nákup, který si objednáte, Vám bude doručen následující pracovní den. Z důvodu bezpečnosti Vám bude nákup předán bezkontaktně.

Bezplatně Vám poskytneme roušku.

Jsme Vám schopni zajistit i dobití kreditu na Vaše telefonní číslo, abyste mohli být v kontaktu s blízkými.

Zájemci o služby mohou volat každý všední den od 9 - 15 hod na tato telefonní čísla:
607 047 046
607 047 332

Nové informace k důchodům: Z preventivních důvodů omezte cesty na poštu. Pobočky budou s platností od 23. března do 9hod otevřeny pouze pro seniory. Česká pošta od pondělí 23.3. doručuje důchody všem až domů. Pokud seniora doma nezastihne, uloží důchod na ukládací poště. Senior si může na svou poštu zavolat a
domluvit si datum, kdy mu pošťák důchod doručí. Tato nařízení platí do odvolání.

Psychologická podpora - momentálně se jako společnost nacházíme v psychicky
náročné situaci. Není ostuda říci si o pomoc. Terapeuti jsou ochotni pomoci.

Po dobu pandemické krize je služba zdarma.

973 255 140
973 255 141
973 255 142
www.terap.io
www.delamcomuzu.cz

Buďme k sobě milí, držme spolu, společně situaci zvládneme.

Odkaz na organizace, které poskytují poradenské služby pro občany:

Vytvořeno: 25. 3. 2020
Poslední aktualizace: 30. 4. 2020 08:58