Změny v linkové dopravě od 1. května

Typ: ostatní
Změny v linkové dopravě od 1. května 1Převážná část spojů regionální autobusové dopravy bude obnovena podle "základních" (= školních) jízdních řádů k datu od 1., resp. 3. května.

Koordinátor veřejné dopravy v Libereckém kraji informuje o obnovení rozsahu regionální autobusové dopravy podle "základních" (= školních) jízdních řádů v návaznosti na připravované rozvolnění Vládních opatření a otevření dalších škol (tříd). Přestože t.č. není znám přesný rozsah a termín obnovení výuky dalších tříd v Libereckém kraji, bude převážná část spojů obnovena k datu od 1., resp. 3. května.

I nadále však zůstanou omezeny vybrané posilové spoje, které mají převážně charakter posílení dopravy na SŠ/VŠ.

Seznam omezených spojů naleznete na webu:

Novinky z oblasti veřejné dopravy (vč. této) jsou zveřejněny také na Facebooku.

Vytvořeno: 30. 4. 2021
Poslední aktualizace: 30. 4. 2021 01:47